AG DAVET ORGANİZASYON

Site Rengi

AG Müzik Davet & Organizasyon;

12.02.2020
449
AG Müzik Davet & Organizasyon;
AG MÜZİK DAVET ORGANİZASYON

Yılların verdiği sahne, sanat, müzik ve organizasyon tecrübelerimizi bünyemizde harmanladığımız süreçte, eğlence ve organizasyon sektörünün eksiklikleri görerek, konunun uzmanlarından oluşan ekibimizi kurup, hafızalarda iz bırakacak etkinliklere imza atmak üzere güzel bir yola çıktık…

Menajerlik hizmetlerinden sanatçı organizasyonlarına, her türlü kurumsal veya bireysel etkinliklerden, bünyemize aldığımız kültür ve sanat atölyelerimize kadar geniş yelpazedeki hizmetlerimizle her türlü kitleye hitap etmekteyiz.

Hizmet sektöründe üretilen yanlış, eksik ve kusurlu hizmetlerin yarattığı maddi ve manevi mutsuzlukların telafisinin mümkün olmadığının bilincinde olup, gelen projeleri titizlikle inceleyerek farklı konseptlerde farklı bütçelerle alternatif sunumlar hazırlayan işinin ehli ekibimizle birlikte çalışmanın sağlayacağı konfor ve maddi manevi kazançları önceden hatırlatmak isteriz.

Mevcut hizmet portföyümüzle, Oteller, restaurantlar, avm’ler, gösteri merkezleri, sağlık, sigorta, hastane, banka, otomotiv, bilişim vs. pek çok sektör, belediyeler, sosyal tesisler müşteri kitlelerimizin arasında bulunmaktadır.

Yıllarca konuşulacak gurur vesilesi organizasyonlara imza atmak istiyorsanız, bizler de sizlerle çalışmaktan duyacağımız memnuniyeti şimdiden ifade etmek isteriz.

İyi planlanmış keyifli etkinliklerde görüşmek dileğiyle…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.